• +48 886 292 292
  • +48 666 200 240
  • +48 608 189 368

Części samochodowe

Sklep internetowy Alejasamochodowa.pl oferuje części samochodowe, które pochodzą jedynie od najlepszych producentów. Wśród nich wymienić należałoby między innymi Suplex, Luk, Depo, Bosh, Teknorot czy Graf. Cała oferta to wysoka jakość produktów i szybka obsługa.

Serwis dostępny jest dla klienta dwadzieścia cztery godziny na dobę, dzięki czemu wszystkie części samochodowe szybko docierają na docelowe miejsce. Wszelkie płatności mogą być dokonywane zarówno w formie przelewu, jak i gotówką przy odbiorze.

Tanie części samochodowe

Części samochodowe sprzedawane są w bardzo konkurencyjnych cenach, co więcej, często oferujemy naszym klientom wyjątkowo korzystne promocje. Dostawa organizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, ale istnieje również możliwość obioru osobistego w placówce w Warszawie. W razie jakichkolwiek pytań klienci mogą nawiązać kontakt z doradcami drogą mailową, telefoniczną, a także internetową poprzez Skype i Gadu Gadu.

Współpraca z Alejąsamochodową.pl jest całkowicie bezpieczna, zarówno pod kątem danych osobowych, jak i samych zamówień. W ofercie znajdują się części samochodowe większości dostępnych na rynku modeli aut.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności » .

Zamknij