• +48 886 292 292
  • +48 666 200 240
  • +48 608 189 368

Sklep motoryzacyjny

Sklep motoryzacyjny Alejasamochodowa.pl zajmuje się sprzedażą najtańszych części samochodowych. W naszej ofercie znajdą Państwo akcesoria i elementy większości renomowanych marek samochodowych, takich jak Audi, Renault, Fiat, Ford, Toyota, Suzuki i wiele innych.

Sprzedajemy jedynie części samochodowe najlepszej jakości oraz współpracujemy z zaufanymi dostawcami i producentami. W naszym sklepie motoryzacyjnym dostępne są części takich firm jak Bosh, Delphi, Depo, Luk czy Graf. Gwarantujemy naszych klientom całkowite bezpieczeństwo dokonywanych zakupów. Nasz sklep motoryzacyjny dba o to, by klienci mogli bardzo łatwo kontaktować się z doradcami, zarówno telefonicznie, mailowo, jak i za pośrednictwem najpopularniejszych komunikatorów internetowych Gadu Gadu i Skype.

Internetowy sklep motoryzacyjny

Wiemy, że zamawiając części samochodowe w naszym sklepie motoryzacyjnym, liczą Państwo na szybką dostawę, dlatego też współpracujemy z jedną z lepszych firm kurierskich w Polsce. Płatności mogą być dokonane przelewem lub kartą kredytową, istnieje też możliwość uregulowania należności przy odbiorze zamówienia. Sklep motoryzacyjny Alejasamochodowa.pl dostępny jest dla klientów całodobowo, co jest naszym niewątpliwym atutem.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności » .

Zamknij