• +48 886 292 292
  • +48 666 200 240
  • +48 608 189 368

Sklep z częściami samochodowymi

Alejasamochodowa.pl posiada bardzo bogatą ofertę, w której znajdą Państwo różnorodne akcesoria i części samochodowe. Sklep internetowy ma tę zaletę, że jest dostępny całodobowo, wszystkie produkty oferowane są w bardzo konkurencyjnych cenach, zaś zamówienia dostarczamy bardzo szybko.

Współpracujemy z renomowanymi producentami, dlatego też w naszej ofercie znajdują się jedynie najlepszej jakości części samochodowe. Sklep Alejasamochodowa.pl daje swoim klientom możliwość kontaktu z doradcami za pośrednictwem e-maila, telefonu, Gadu Gadu i Skype. Wszystkie zamówienia dostarczane są przez firmę kurierską, co jest gwarancją bezpieczeństwa i szybkości dostawy.

Części samochodowe sklep internetowy

Dodatkowo mogą Państwo odebrać zamówiony towar osobiście, w jednej z naszej placówek na terenie Warszawy. Wszelkie płatności można dokonywać poprzez przelewy i karty kredytowe, ale istnieje także możliwość uregulowania płatności przy odbiorze. Nasz sklep internetowy jest bardzo łatwy w obsłudze, dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności » .

Zamknij